سوالات متداول

رستوران بی بی میز کجاست؟

بی بی میز رستوران نیست، یک شبکه توزیع غذای خانگی برای تبریزی ها است. غذاهای بی بی میز‌ را خانم‌های خانه‎‌دار با کیفیت خانگی و محدود بصورت کاملا سفارشی در منزلشان مخصوص شما می‌پزند.

من همین الان غذا می خواهم، چطوری می توانم سفارش دهم؟

بی بی ها برای هر غذایی که می پزند حداقل مدت زمان سفارش ثبت میکنند چون بی بی ها باید بدانند چند تا سفارش دارند و به همان میزان خرید کنند، مواد و سبزیجات غذا را آماده کنند و یک غذای خوشمزه، تازه و جاافتاده تحویل شما بدهند. البته بعضی از بی بی ها منوی غذای روز هم دارند. خلاصه اینکه شما برای سفارش هر غذا و اینکه سفارش تان چه موقع میتواند آماده شود باید به زمان های مورد نیاز هر غذا حتما توجه کنید.

حداقل تعداد سفارش چند تاست؟

حداقل سفارش غذاهای مختلف با هم فرق دارد و با کلیک روی هر غذا میتوانید آن را ببینید ولی به صورت پیش فرض حداقل سفارش هر غذای پرسی 2 پرس هست، حداقل سفارش برای غذاهای دیسی 1 دیس و برای فینگرفودها معمولا 10 یا 20 عدد است. البته این تعداد را بی بی ها خودشان تعیین میکنند

نحوه پرداخت به چه صورت هست؟

پرداخت و افزایش اعتبار به صورت آنلاین از طریق درگاه بانک انجام میشود. شما می توانید به اندازه غذایتان پرداخت کنید و سپس سفارشتان را ثبت کنید، یا اینکه بیشتر از مقدار غذایتان اعتبار بخرید و در خریدهای آینده از آن استفاده کنید. افزایش اعتبار از طریق نرم افزار و سایت در قسمت حساب کاربری و منوی اعتبار قابل انجام است.
نگران پرداخت نباشید!! برای مواقع ضروری با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

نحوه ارسال به چه صورت است و چقدر هزینه دارد؟

ارسال غذاها جهت حفظ کیفیت از طریق پیک و آژانس انجام میشود. هزینه ارسال بسته به مسافت و تعداد بی بی انتخابی متغیر است و در زمان خرید برای شمانمایش داده میشود. البته با افزایش سفارش روی هزینه ارسال تخفیف در نظر گرفته میشود و برای سفارش های بالاتر رایگان در نظر گرفته میشود. ضمنا ارسال برای سفارش های شرکتی رایگان است.

از کجا بدانم غذاها بهداشتی است؟

همه بی بی های بی بی میز کارت بهداشت دارند که به صورت شش ماه یک بار تمدید میشود. همچنین کارشناسان بهداشت بی بی میز به صورت منظم بدون اطلاع به منزلشان مراجعه می کنند و چک لیست های بهداشتی را چک می کنند. ضمنا تصاویر آشپزخانه های بی بی ها در پروفایلشان موجود است.

محدوده سرویس دهی بی بی میز کجاست؟

بی بی میز به کل مناطق شهر تبریز سرویس دهی می کند.

بی بی های بی بی میز غذای سفارشی هم قبول می کنند؟

بله، اگر تعداد سفارشتان از یک نوع غذا حداقل ۵ پرس باشد هر جزییاتی که داشته باشید برای پخت، از جمله کم روغن، کم نمک، استفاده از روغن کنجد، کبابی کردن و ... رو قبول می کنند.

چگونه اطلاعات خودم را تغییر بدهم؟

برای تغییر در سفارش خود یا تغییر در اطلاعات شخصی تون، با پشتیبانی مشتریان تماس بگیرید.

بی بی میز برای شرکت ها هم سرویس دارد؟

بله، حداقل تعداد برای سفارش شرکتی 15 نفر است و حداقل مدت زمان سفارش شرکتی یک ماه است. ضمنا سفارشات شرکتی تخفیف دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی شرکت ها تماس بگیرید.

آیا میتوانیم خودمان بی بی مان را انتخاب کنیم؟

بله قطعا! کافیست به صفحه بی بی ها مراجعه کنید، با بررسی امتیاز، تنوع غذاها، مقدار فروش، متوسط قیمت و ... بی بی مورد نظرتان را انتخاب کنید و بعد از بین غذاهای آن بی بی، یک یا چند مدل غذا و پیش غذا و دسر برای مهمانی تان سفارش بدهید و در نهایت تمام نکاتی که مایلید بی بی در پخت غذا رعایت کند بهشون اطلاع بدهید. حتی میتوانید غذا و دسر هایتان را از چند بی بی مختلف هم انتخاب کنید.

بی بی میز برای مهمانی و مراسمات هم سرویس می‌دهد؟

بله، شما کافیست غذاهای مورد نظرتان را انتخاب کنید، سفارش هایتان را وارد سبد خرید کنید، نوع ظرف، نحوه ارسال، نحوه تزیین و همه نکاتی که مد نظرتان است را به بی بی بگویید و سفارش تان را ثبت کنید. بعد از تایید بی بی مربوطه، پیامی برای شما ارسال میشود که سفارش شما توسط بی بی تایید شده و کافیست پرداخت آنلاین را انجام دهید تا نهایی شود. سفارش های مهمانی در هر ساعتی که بخواهید و به همه نقاط تبریز تحویل داده میشود.

بی بی میزدر شهرهای دیگر هم شعبه دارد؟

خیر بی بی میز در حال حاضر در شهر دیگری شعبه ندارد و فقط در تبریز فعال است.

سفارش های شرکتی بی بی میز

غذای بی بی میز از تازه‌ترین مواد اولیه و بر اساس سلیقه و دستور شما توسط خانم‌های خانه‌دار طبخ خواهد شد.

منوی بی بی میز شامل بیش از ۱۰۰ نوع غذای مختلف با دستپخت های مختلف است.

مبلغ ۱۰۰۰ تومان تخفیف ویژه از قیمت هر پرس غذا کاسته خواهد شد. (برای شرکت های بالاتر از ۱۵ نفر)

پرداخت شما به صورت اعتباری و هفتگی خواهد بود. (برای شرکت های بالاتر از ۱۵ نفر)

بسته‌بندی و ارسال رایگان به کلیه نقاط تبریز


چگونه بی بی شوم؟ چگونه سفارش دهم؟